שרותי אגרנום

לעיתים במסגרת בנייה ישנן תופעות שונות הגורמות לנזק אסתטי או פיזיולוגי של הצמחים. הנזק עשוי להיגרם כתוצאה מגורמים שונים לרבות השקייה לא נכונה, תנאי מזג האוויר ומחלות. שירות אגרונום נדרש על מנת לאבחן את הבעיה ולמצוא את הפתרון המתאים ביותר. חברה מקצועית תעניק שירות מקצועי על ידי אגרונום מקצועי אשר ילווה בכל ההליך.

מה כולל השירותי אגרונום

שירות אגרונום ניתן על ידי אגרונום מוסמך לאבחון מספר בעיות. כעת נפרט על הבעיות השונות:

מזיקים ופטריות: עולם הפטריות כולל בתוכו סוגים שונים של פטריות. חברה מקצועית תבצע ניטור והמלצות לטיפול בצמחים בהתאם לפגיעה. האבחון יתבצע על ידי אגרונום מוסמך ובעל ידע רב בתחום.

השקייה: יש חשיבות רבה בהשקייה של הצמחייה בבניין. חוסר השקייה עשוי לגרום למצב של הופעת מזיקים שונים ומחלות. חברה מקצועית תעניק שירותי של ייעוץ מטעם אגרונום מוסמך.

מחלות צמחים: במקרים שונים יש צמחים המצויים בהליך התנוונות או ניתן להבחין בגדילה איטית. ישנן מחלות שונות המופיעות בצמחים וחשוב ביותר לשים לב לכך.אגרונום מקצועי ובעל ידע רב בתחום ידע כיצד לטפל בבעיה.

רק אגרונום מוסמך לאבחון בעיות שונות והפקת דוח המורה על טיפול בבעיות השונות ולכן חשוב ביותר לבחור איש מקצוע מוסמך לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר.

חשיבות שירותי אגרונום

חוות דעת הכוללת שירותי אגרונום נחשבת חיונית וחשובה ביותר במהלך החיים.

בחינת נזקים שונים: ישנם נזקים שונים הדורשים התערבות של אגרונום מקצועי כמו למשל נזקים הנגרמים כתוצאה מענפים נשברים ואז יש צורך להביא איש מקצוע או שורשים של עצים המגיעים למקומות מסוימים וגורמים פגיעה משמעותית.

העתקה של עצים: גם במקרה של העתקת עצים יש לבקש את חוות הדעת של אגרונום מוסמך ולשמוע את חוות דעתו.

חוות דעת מקצועית: אגרונום מוסמך יעניק חוות דעת מקצועית בהתאם לידע והניסיון העומדים לרשותו. אגרונום מקצועי יהיה מצויד בתעודת אגרונום מוסמך ויענה על כל שאלה בצורה מקיפה.

הפקת דוח: במסגרת עבודתו, אגרונום מוסמך יפיק דוח הכולל את כל הפרטים הרלוונטים לסביבה תוך התייחסות לבעיה. בעל מקצוע מוסמך יפיק דוח מסודר ובו כל הפרטים בהתאם לתמונת המצב.

חשיבות שירותי אגרונום

מה כולל ביצוע סקירת עצים לפני בנייה

רגע לפני בניית מבנה חשוב ביותר לסקור את העצים השונים המצויים באזור על ידי איש מקצוע מוסמך תוך פירוט סעיפים שונים.

לפי תיקון 89 לחוק התו"ב, החל משנת 2009 חלה חובה לבצע סקר עצים להיתר בנייה באמצעות אגרונום. הפעולה מתבצעת לכל העצים הנמצאים בקווי תוכנית הבנייה עד 5 מטר מקווי התוכנית לצורך הכנת מסמך הכולל חוות דעת מפורטת או החלטות לגבי מתן היתר בנייה באזור הכרוך בהצגת רישיונות לכריתה או העתקה של העצים.

ביצוע הסקר על ידי אגרונום מוסמך כולל את הנקודות הבאות אשר הוא מתייחס במסגרת עבודתו:

המצב הבריאותי של העץ: במסגרת עבודתו, אגרונום בוחן את המצב הבריאותי של העץ וכך נקבע ערכו הכספי של העץ. בהתאם לבדיקה חיצונית האגרונום קובע את מצב העץ ומציין האם לעץ יש מחלות שונות.

מקום העץ: נוסף על כך אגרונום מוסמך מתייחס גם למיקום של העץ. האם העץ נמצא בתחום עיר או יישוב או שמא העץ נמצא בשטח פתוח.

להצעת מחיר מהירה
תוכן עניינים
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 054-6040044