גלאי עשן

מבין הנזקים השונים העשויים להיגרם בבית, אין ספק כי שריפה בבית נחשבת לנזק משמעותי ביותר המשפיע על איכות החיים. התקנת גלאי עשן על ידי חברה מקצועית יאפשר להציל רכוש וחיי אדם. מטרת ההתקנה היא לתפוס את האש וכך להציל חיים.

מתי מתקינים גלאי עשן

אם בעבר היה מקובל לחשוב כי התקנת גלאי עשן מתבצעת אך ורק במטבח, הרי בשנים האחרונות יש הבנה כי אין זה נכון אלא יש להתקין את הגלאי במקומות נוספים בבית. בשל ריבוי מכשירי החשמל בבית, כיום ניתן להתקין את הגלאי במספר מקומות.

שמירה על הבית: אם אתם רוצים לשמור על הבית שלכם, ההמלצה היא למהר ולהתקין גלאי עשן אשר יאפשר לכם לשמור על הבית בצורה בטוחה.

בניית בית חדש: במידה ואתם עוברים לבית חדש, הרי ההמלצה היא להתקין גלאי עשן. לצורך כך, יהיה עליכם להצטייד בטופס 4- טופס אשר יאפשר לכם להיכנס ולגור במקום.

ביטוח הבית: במקרה בו אתם צריכים לבטח את הבית נגד שריפות, הביטוח יחייב הימצאות של גלאי עשן.

מתי מתקינים גלאי עשן

כמה גלאי עשן יש להתקין

בבית הפרטי: במידה וקיימת התלבטות לגבי מספר גלאי עשן שיש להתקין, הרי נציין כי במרבית המקרים יש להתקין שני גלאי עשן אשר יכסו את כל השטח- אפשר להתקין גלאי עשן אחד במטבח ואילו את השני אפשר להתקין במסדרון. שימו לב, אם מדובר על חללים גדולים יותר, ייתכן ויהיה צורך במספר גלאי עשן.

בבית העסק: כאשר מדובר על בית עסק, הרי יש לבצע התקנה אשר עומדת בתקן 1220 חלק 3- מדובר במערכות גלאי עשן הנחשבות מורכבות יותר ויקרות בהשוואה להתקנת גלאי עשן בבית.

במידה ויש התלבטות, אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של עדי מערכות- צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם על מנת להמליץ לכם איזה גלאי עשן כדאי להתקין.

מה כוללת התקנת גלאי עשן

התקנת גלאי עשן בדירה מצריכה התערבות של מומחים בתחום. אמנם ניתן לקנות גלאי עשן בסיסי בחנויות השונות, אך אין זה מהווה תחליף להתקנה מקצועית הנעשית על ידי חברה מקצועית בתחום. במידה והוחלט על התקנת גלאי עשן בצורה עצמאית, יש לוודא כי הגלאי עומד בדרישות של מכון התקנים.

חיבור לחשמל: במידה ולא תהיו מעוניינים לעסוק בתחזוקה של גלאי העשן, הרי ניתן להתקין גלאי עשן מחובר לחשמל. במקרה הזה, צוות ההתקנה יבצע חיבור של גלאי עשן לתקרה ממנו ימשוך חיווט לנקודת חשמל קרובה.

התקנת מתחת לטיח: זאת ועוד, קיימת אפשרות לבחור התקנה מתחת לטיח ובה המתקין יבצע חציבה בתקרה במטרה להסתיר את הכבלים או התקנה מעל הטיח- בה הכבלים יוסתרו בתעלות לאורך התקרה וגם הקיר.

מתקינים מקצועיים יבחרו את שיטת ההתקנה בהתאם למיקום, מורכבות ההתקנה על מנת לבצע התקנה איכותית.

כמה גלאי עשן יש להתקין

כמה עולה להתקין גלאי עשן

במידה וברצונכם לבחור מקצוענים לצורך התקנת גלאי עשן, הרי יהיה עליכם לבחון את המחיר טרם ההתקנה. שימו לב, מחיר עבור התקנה מתחיל מסכום של 300 שח והמחיר אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כמו למשל

סוג גלאי : המחיר נקבע בהתאם לסוג גלאי העשן- האם מדובר בגלאי עשן רגיל או שמא מדובר בגלאי קרן.

החברה אשר נבחרה לצורך ההתקנה: האם מדובר בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום.

המרחק בין גלאי העשן לבין נקודת החיבור- האם מדובר בנקודת חשמל או מערכת אזעקה.

מתקינים מקצועיים אשר להם ניסיון רב בתחום ישכללו את הפרמטרים השונים לכדי החלטה מושכלת וכך יבצעו את ההתקנה בצורה מקצועית.

להצעת מחיר מהירה
תוכן עניינים
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 054-6040044